Välkommen till Prospector


Har du frågor och vill diskutera hur ditt företag kan hitta nya vägar till hållbara kundrelationer och framgångsrik marknadskommunikation är det någon av oss du ska kontakta. Skicka ett mejl eller ring oss!

Mikael Heimerlöv

VD
070 275 56 40
mikael.heimerlov@prospector.nu
​​​​​​​32 års erfarenhet inom TM
Läs bio

Mia Eng

Callcenterchef ​​​​​​​ / Vice VD
070 325 34 93 ​​​​​​​
mia.eng​​​​​​​@prospector.nu
27 års erfarenhet inom TM 
​​​​​​​Läs bio

Jessica Andersson

Försäljning- och Marknadschef
070 974 13 58
jessica.andersson@prospector.nu
16 år erfarenhet inom TM 
​​​​​​​Läs bio

Anders Jonasson

Key Account Manager ​
anders.jonasson@prospector.nu ​​​​​​​0720808264
21 års erfarenhet inom försäljning 
​​​​​​​Läs bio

Monica Eklund 

Säljare
monica.eklund@prospector.nu ​​​​​​​
​​​​​​​0730451154
32 års erfarenhet inom försäljning 
​​​​​​​Läs bio

Martin Andersson 

24 års erfarenhet inom försäljning 
​​​​​​​Läs bio

Ann-mari Stenlund

Kommunikatör 
ann-mari.stenlund@prospector.nu 
​​​​​​​0510-30 19 20
23 års erfarenhet inom TM 
​​​​​​​Läs bio

Catriona Nyberg

11 års erfarenhet inom TM
Läs bio

Niklas Boström

Kommunikatör
niklas.boström@prospector.nu  ​​​​​​​
0510301920
15 års erfarenhet inom TM
​​​​​​​Läs bio

Åsa Bertilsdotter

5 års erfarenhet inom TM
Läs bio

Madde Palmén 

Kommunikatör
madde.palmen@prospector.nu ​​​​​​​
0510-30 19 20
2 års erfarenhet inom TM
Läs bio

Mathias Liljeqvist

Coach ​​​​​​​
mathias.liljeqvist@prospector.nu ​​​​​​​0737286913
8 års erfarenhet inom TM 
​​​​​​​Läs bio

Alexander Palmén 

IT-ansvarig/Coach
​​​​​​​alexander.palmen@prospector.nu ​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​0510-30 19 20
​​​​​​​
12 års erfarenhet inom IT 
​​​​​​​Läs bio

Sarhad Blasiny 

Kommunikatör
sarhad.blasiny@prospector.nu ​​​​​​​
0510-30 19 20
3 års erfarenhet inom TM
Läs bio

Ann Johansson

Kommunikatör ​​​​​​​
ann.johansson@prospector.nu
​​​​​​​0510- 30 19 20
28 års erfarenhet inom TM 
​​​​​​​Läs bio

Annette Bengtsson

Arbetsprövning via Arcus
​​​​​​​mer.info@prospector.nu ​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​0510-30 19 20
​​​​​​​
 
​​​​​​​Läs bio

Carolina Larsson 

Arbetsprövning via Arcus  
​​​​​​​mer.info@prospector.nu​​​​​​​​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​0510-30 19 20
​​​​​​​
 
​​​​​​​Läs bio

...och ett par till!

Vi är många i familjen prospector. Förutom våra kära familjemedlemmar ovan, så kan det se ut såhär en helt vanlig kväll hemma hos oss på Prospector.