Välkommen till Prospector


Har du frågor och vill diskutera hur ditt företag kan hitta nya vägar till hållbara kundrelationer och framgångsrik marknadskommunikation är det någon av oss du ska kontakta. Skicka ett mejl eller ring oss!

Mikael Heimerlöv

VD
070 275 56 40
mikael.heimerlov@prospector.nu
​​​​​​​31 års erfarenhet inom TM
Läs bio

Mia Eng

Callcenterchef ​​​​​​​ / Vice VD
070 325 34 93 ​​​​​​​
mia.eng​​​​​​​@prospector.nu
26 års erfarenhet inom TM 
​​​​​​​Läs bio

Jessica Andersson

Försäljning- och Marknadschef
070 974 13 58
jessica.andersson@prospector.nu
15 år erfarenhet inom TM 
​​​​​​​Läs bio

Anders Jonasson

Säljare​​​​​​​
anders.jonasson@prospector.nu ​​​​​​​0720808264
20 års erfarenhet inom försäljning 
​​​​​​​Läs bio

Micke Holm 

Säljare
micke.holm@prospector.nu
0735076873​​​
​​​​​​​9 års erfarenhet inom försäljning
Läs bio

Monica Eklund 

Säljare
monika.eklund@prospector.nu ​​​​​​​
​​​​​​​0730451154
31 års erfarenhet inom försäljning 
​​​​​​​Läs bio

Martin Andersson 

23 års erfarenhet inom försäljning 
​​​​​​​Läs bio

Conny Aloandersson

Säljare
conny.aloandersson@prospector.nu
0735075710​​​
​​​​​​​25 års erfarenhet inom försäljning
Läs bio

Ann-mari Stenlund

Kommunikatör 
ann-mari.stenlund@prospector.nu 
​​​​​​​0510-30 19 20
22 års erfarenhet inom TM 
​​​​​​​Läs bio

Catriona Nyberg

10 års erfarenhet inom TM
Läs bio

Niklas Boström

Kommunikatör
niklas.boström@prospector.nu  ​​​​​​​
0510301920
14 års erfarenhet inom TM
​​​​​​​Läs bio

Åsa Bertilsdotter

4 års erfarenhet inom TM
Läs bio

Alexander Palmén 

IT Ansvarig 
​​​​​​​alexander.palmen@prospector.nu ​​​​​​​
​​​​​​​​​​​​​​​​0510-30 19 20
​​​​​​​
11 års erfarenhet inom IT 
​​​​​​​Läs bio

Mathias Liljeqvist

Coach ​​​​​​​
mathias.liljeqvist@prospector.nu ​​​​​​​0737286913
7 års erfarenhet inom TM 
​​​​​​​Läs bio

...och ett par till!

Vi är många i familjen prospector. Förutom våra kära familjemedlemmar ovan, så kan det se ut såhär en helt vanlig kväll hemma hos oss på Prospector.